"Witajcie w mojej bajce ..."

Do 5 listopada zapraszamy do Galerii "A" na wystawę fotografii "Witajcie w mojej bajce" Magdy Wasiczek z Trzebini. Tytuł wystawy doskonale oddaje nastrój tego, co można zobaczyć na zdjeciach pani Magdy. Motyle, biedronki, ślimaki, kwiaty, krople rosy, uchwycone w iście bajkowym świetle, niesamowitych barwach. Autorka nie "poprawia" swoich prac za pomocą programów do cyfrowej obróbki zdjęć. Tak wspaniałe efekty uzyskuje przy pomocy różnych obiektywów, filtrów, dzięki umiejętności obserwacji i przede wszystkim wrażliwości twórczej.

Magdalena Wasiczek, rocznik 1973. Od urodzenia mieszka w Trzebini. Absolwentka Filologii Ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Matka Trójki dzieci. Fotografuje od trzech lat. Najbliższa jej jest tematyka przyrodnicza, zwłaszcza makro. Lubi też portretować dzieci. Fotograficzna pasja zaowocowała licznymi nagrodami i wyróżnieniami w konkursach fotografi cznych w kraju i za granicą.

Zdjęcia Magdaleny doczekały się również publikacji w magazynie Digital Foto Video (nr Listopad 2007) oraz w internetowym magazynie o fotografi i "Fotopolis". Trzy zdjęcia zostały zakwalifikowane do Kalendarza portalu Digart (Digital Art. Community). Kategoria Przyroda, miesiące - styczeń, wrzesień oraz listopad 2008.

>> GALERIA PRAC PANI MAGDY <<


<< powrot