Uroczysty Koncert Noworoczny

23 stycznia 2012r., w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini odbył się Uroczysty Koncert Noworoczny, podczas którego zostały wręczone Odznaki Honorowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego - "Zasłużony dla Kultury Polskiej". W imieniu Ministra Odznaki wręczał Poseł na Sejm RP Pan Tadeusz Arkit.

Odznaki otrzymali:

Pan Władysław Tomczyk - Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Alwerni

Pan Zbigniew Klatka - Kierownik Teatru Ludowego "Tradycja" z Okleśnej

oraz Zespół Teatru Ludowego "Tradycja".


Na koncert przybyło wielu znamienitych gości: Władze Powiatu Chrzanowskiego na czele ze Starostą Adamem Potockim i Wicestarościną Marią Siudą, oraz Radni Powiatowi. Burmistrz miasta i gminy Alwernia Jan Rychlik, Przewodniczacy Rady Miasta Alwerni Marek Skowronek z radnymi i sołtysami. Rodziny i przyjaciele odznaczonych, pracownicy i twórcy kultury, oraz wiele osób, które chciały mile spędzić czas. Na scenie trzebinskiego "Sokoła" zaśpiewali i zagrali: Agata Rymarowicz i Tadeusz Krok oraz zespół "Herody" z Bolęcina. zaprezentowała się także "Tradycja" z nagrodzonym przez Ministra spektaklem "Kręć się kręć wrzeciono".

Szczególne podziękowania dla Pana Janusza Szczęśniaka za wspólną organizację i profesjonalne prowadzenie Uroczystego Koncertu Noworocznego składają: Burmistrz Miasta i Gminy Alwernia, Jan Rychlik oraz Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Alwerni, Władysław Tomczyk.

<< KLIKNIJ BY ZOBACZYC WIECEJ ZDJEC

<< powrot